Hľadáte prácu?

Pracuj s nami v Reštaurácii Taverna - Liptovský Mikuláš: Kulinárska Výzva čaká na Teba!

Vitaj v Reštaurácii Taverna, mieste, kde sa stretáva vášeň pre gastronómiu s nezabudnuteľným zážitkom. Ak máš chuť pridať sa k nášmu tímu, práve hľadáme nových nadšených jednotlivcov, ktorí sú pripravení podeliť sa o svoje kulinárske umenie a prispieť k nášmu jedinečnému atmosférickému prostrediu.

V našej Taverne nie sme len reštaurácia, sme rodina, kde každý prispieva k tvorbe neopakovateľného zážitku pre našich hostí. Ak si kreatívny kuchár alebo talentovaný čašník, radi by sme ťa privítali do nášho tímu. Ponúkame ti nielen prácu, ale aj príležitosť byť súčasťou príbehu, ktorý sa odohráva v každej jedinej porcii a každom poháriku, ktoré opúšťajú našu kuchyňu a bar.

Veríme v rozmanitosť a inováciu. Ak máš záujem o prácu v prostredí, kde sa oceňuje tvoje talentované remeslo a kde sú tvoje nápady vítané, neváhaj sa k nám pripojiť. Spolu môžeme vytvárať chuťové zážitky, ktoré zostanú v pamäti našich hostí navždy.

Pridaj sa k nám a spoj svoju vášeň s našou misiou vytvárať jedinečné gastronomické zážitky pre každého hosta.

Čakáme na Teba s otvorenou náručou a chuťou objavovať nové kulinárske výzvy!

Voľné pracovné pozície

Kuchár / Kuchárka

Nie sme len reštaurácia, sme miesto, kde sa stretáva vášeň pre kulinársku tvorbu s umením vytvárať nezabudnuteľné chuťové zážitky. Ak máš chuť pridať sa k nášmu tím kuchárov a stvárniť s nami príbehy, tu je pohľad na tvoju možnú náplň práce:

 • Kreativita na tanieri: Zúčastni sa na tvorbe jedinečného menu a podieľaj sa na vytváraní nových, inovatívnych jedál, ktoré potešia našich hostí.
 • Príprava kvalitných surovín: Zabezpeč kvalitné suroviny a dodržiavaj vysoké štandardy prípravy, aby sme mohli ponúkať jedlá najvyššej kvality.
 • Dodržiavanie hygienických noriem: Zabezpečuj, aby všetky práce v kuchyni boli v súlade s hygienickými predpismi a normami.
 • Spolupráca v tíme: Pracuj úzko s ostatnými členmi tímu kuchárov a zabezpečuj, aby boli všetky jedlá podávané synchronizovane a súčasne.
 • Rýchlosť a efektivita: V reštaurácii Taverna si kladieme dôraz na rýchlosť a efektivitu, preto by si mal byť schopný pracovať v dynamickom prostredí a udržiavať vysokú kvalitu aj pri vysokej prevádzke.
Čašník / Čašníčka

V Taverne sa nám starostlivosť o našich hostí stala umením a hľadáme nových členov tímu, ktorí budú s nami zdieľať túto vášeň. Ak máš skvelé komunikačné schopnosti, lásku k detailom a potešenie z poskytovania prvotriednych služieb, možno hľadáme práve teba. Tu je pohľad na tvoju potenciálnu náplň práce ako čašníka:

 • Vitaj hostí s úsmevom: Buď prvým bodom kontaktu s našimi hosťami a vitaj ich s úsmevom a priateľským prístupom.
 • Profesionálny servis: Poskytuj profesionálny servis, vrátane odporúčania špecialít, zabezpečenia nápojového lístka a vytvárania príjemnej atmosféry.
 • Obsluha stolov: Zabezpečuj čisté a pripravené stoly pre príchod nových hostí, a to s dôrazom na detail a estetiku.
 • Znalosť menu: Zoznám sa s aktuálnym menu a nápojovým lístkom, aby si vedel/vedela informovať hostí o dostupných možnostiach a špecialitách.
 • Rýchla a efektívna obsluha: Pracuj efektívne a s dôrazom na rýchlu obsluhu, aby sme mohli zabezpečiť, že naši hostia si vychutnajú každý moment v Taverna.
 • Riešenie problémov: S úsmevom a profesionálnym prístupom rieš problémy alebo špeciálne požiadavky hostí a urob všetko pre to, aby si ich potreby boli splnené.
 • Spolupráca v tíme: Pracuj úzko s kolegami v kuchyni a barovej časti, aby sme vytvorili súladný a dobre fungujúci tím.
 • Zodpovednosť za platby: Zabezpečuj správne spracovanie objednávok a platieb a udržuj si prehľad o stave účtov hostí.
Pomocná sila / Upratovačka

Vieme, že čisté a dobre udržiavané prostredie je základom pohodlného stravovania. Hľadáme pomocnú silu, ktorá sa pridá k nášmu tímu pre upratovanie a udržiavanie našej reštaurácie v špičkovej forme. Tu je pohľad na tvoju možnú náplň práce:

 • Všeobecné upratovacie práce: Zabezpečuj všeobecné upratovacie práce v celom priestore reštaurácie, vrátane jedálne, kuchyne, toalet a ďalších verejných aj pracovných priestorov.
 • Manipulácia s čistiacimi prostriedkami: Ovládaj bezpečne a efektívne rôzne čistiace prostriedky a pomôcky, aby sme udržiavali vysoký štandard čistoty.
 • Organizácia a údržba materiálov: Udržuj poriadok a organizovaný sklad upratovacích materiálov a pomôcok.
 • Spolupráca s tímom: Komunikuj a spolupracuj s ostatnými členmi tímu pri rôznych úlohách a zabezpečuj harmonický chod operácií.
 • Zodpovednosť za čistotu v kuchyni: Udržuj čistotu v kuchyni, vrátane riadu, riadu a pomocných zariadení.
 • Zabezpečovanie bezpečnosti: Dodržiavaj bezpečnostné a hygienické normy pri vykonávaní práce.

Pošlite nám životopis

Nahrať súbor
FileExample.pdf

Pdf dokument a maximálna veľkosť: 10 MB

Ďakujeme za záujem u nás pracovať. Čoskoro sa Vám ozveme.
Vašu správu nie je možné odoslať. Opravte chyby a skúste to znova.